След малко повече от две седмици пионерите на новата софийска психеделия Comasummer ще представят новото си (дебютно) издание. Промото на Out of the Sun е под формата на самостоятелен концерт в добре познатия ни клуб Mixtape 5, а датата е 13 декември. Тогава, освен че бандата обещава да изсвири всички парчета от диска, ще очакваме и доста нови песни. Най-свежата ... Повече »
Литeратура, музика, кинo и фото – Lunatic.bg В Lunatiс.bg живеят Буковски, Воев и Бьорк. Градски истории, странни птици и малко декаденс.